داربست فلزی‌

شرکت داربست دلتا از معتبرترین شرکت ها در زمینه اجاره ، نصب و اجرای داربست و هچنین داربست فلزی در کشور میباشد که با توجه به تعرفه های بسیار مناسب و همچنین تعهد کاری در قبال مشتریان توانسته رضایت بیش از بیش آنها را جلب نماید.

داربست ها یکی از پر کاربرد ترین ابزار ها برای دسترسی به ارتفاع هستند و میتوانند کار بر روی سطوحی که در ارتفاع  قرار دارند را تا حد زیادی تسهیل کنند. یکی از پر کاربرد ترین داربست هایی که از گذشته تا کنون کاربرد بسیار زیادی نیز پیدا کرده است داربست فلزی‌ میباشد که از فلز برای ساخت و تولید آن استفاده شده است و از استحکام بسیار بالایی نیز بهره میبرد. این داربست ها اغلب برای کار بر روی نمای ساختمان  مورد استفاده قرار میگیرند و میتوانند کار کارگران برای دسترسی به نما را تا حد زیادی تسهیل و تسریع کنند.

داربست فلزی

کاربرد داربست فلزی‌

داربست فلزی کاربرد های بیشتری نسبت به آنچه که در بالا گفته شد دارد. کاربرد داربست فلزی‌ تنها به ایجاد فضای مناسب برای دسترسی به نما محدود نمیشود و کاربرد های دیگری نیز دارد. کاربرد داربست فلزی‌ به عنوان یک پایه نگهدارنده نیز بسیار زیاد است. امروزه در بسیاری از اماکن میتوان بخوبی این سازه ها را مشاهده نمود که از داربست برای ایجاد آنها استفاده شده است. این نوع داربست برای نصب تابلو های تبلیغاتی بسیار مناسب هستند و میتوان تابلو های تبلیغاتی را بر روی آنها قرار داده و در آخر نیز در صورت لزوم به راحتی نسبت به جمع آوری آن اقدام نمود. کاربرد داربست فلزی‌ در ساخت سازه های موقت نیز افزایش چشمگیری داشته است به طوری که برای بر پایی نمایشگاه های موقت آن هم در فضای باز از این نوع داربست بهره زیادی گرفته میشود. امروزه نمایشگاه های زیادی با عناوین مختلف مانند نمایشگاه های بهاره را میتوان مشاهده نمود که  از داربست فلزی‌ بعنوان یک استراکچر و یا ستون  بهره گرفته اند و با استفاده از آنها دیگر نیازی به استفاده از سازه های دائمی نیز که میتواند هزینه زیادی را نیز ایجاد کند وجود نخواهد داشت. همچنین کاربرد داربست فلزی‌ در برپایی هیئت ها و تکایا در کشور ما بسیار زیاد است و در ایام عزاداری بخصوص ایام محرم  با بکارگیری از آنها به راحتی میتوان نسبت به راه اندازی تکایا و هیئت ها اقدام نمود .

داربست فلزی

ویژگی های داربست فلزی‌

داربست فلزی میتواند ویژگی ها و مزیت های بسیار زیادی را بوجود آورد و همین ویژگی ها نیز باعث شده تا کاربرد آن نیز افزایش چشمگیری داشته باشد. یکی از ویژگی های داربست فلزی‌ به مقاومت بسیار بالای آن مربوط میشود و میتواند وزن بسیار زیاد را به خوبی تحمل میکند. در ساخت داربست فلزی از بهترین آلیاژ ها استفاده میشود و همچنین از خاصیت انعطاف پذیری نیز برخوردار هستند که این دو عامل تاثیر بسزایی بر روی مقاومت آنها در برابر وزن و فشار وارد آمده دارد. وزن نسبتا کم داربست فلزی‌ از ویژگی آن محسوب میشود و با توجه به اینکه از فلز در ساخت آنها استفاده شده است اما از وزن به مراتب مناسبی برخوردار هستند. این نوع داربست به صورت تو خالی ساخته میشود که همین موضوع نیز وزن آنرا کاهش داده و از سویی مقاومت آنرا نیز افزایش داده است.

نصب و اجرای داربست فلزی‌ در کوتاه ترین زمان

از ویژگی های داربست فلزی‌ باید به نصب و اجرای آن در کوتاه ترین زمان ممکن اشاره نمود . زمان زیادی برای نصب و اجرای داربست فلزی‌ صرف نمیشود و به راحتی و در زمان کوتاهی میتوان این داربست ها را اجرا نمود. برای نصب داربست فلزی‌ نیازی به ماشین آلات سنگین برای حمل آنها به مکان مورد نظر وجود ندارد و به دلیل وزن کمی که دارند به راحتی و با ماشین آلات نیمه سنگین مانند وانت ها به راحتی قابل حمل هستند. برای نصب داربست فلزی‌ نیازی به ابزار آلات پیشرفته و خاص وجود ندارد و از طریق بست های مخصوصی که برای متصل کردن آنها در نظر گرفته شده است به راحتی میتوان نصب آنها را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام رساند. اجرای داربست فلزی‌ در کوتاه ترین زمان به لطف ساختار داربست ها به راحتی میسر شده است و میتوان اجزای مختلف داربست ها آنها را سر هم نموده و در مدت زمان کوتاهی اجرا نمود.

تعرفه اجاره و نصب داربست فلزی‌

داربست های فلزی از تعرفه های بسیار مناسبی نیز برای نصب و راه اندازی برخوردار هستند و هزینه های کمی را نیز بوجود خواهند آورد. اما چه عواملی بر روی تعرفه اجاره و نصب داربست فلزی‌ تاثیر گذار است. عوامل متعدد و گوناگونی وجود دارند که بر روی تعرفه اجاره داربست فلزی‌ تاثیر گذار هستند که به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد. یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی تعرفه اجاره داربست فلزی حجم و ابعاد فضای در نظر گرفته میباشد. هر چه فضای در نظر گرفته شده برای نصب داربست بزرگتر باشد در نتیجه تعرفه اجاره داربست فلزی نیز افزایش خواهد یافت. تعرفه نصب داربست فلزی  در فصول  مختلف سال میتواند متغیر باشد. معمولا در فصولی که میزان ساخت و ساز افزایش می یابد در نتیجه میزان استفاده از داربست نیز افزایش خواهد یافت که در نتیجه قیمت ها و تعرفه ها نیز صعودی خواهند بود. بطور مثال تعرفه نصب داربست فلزی‌ در فصل تابستان و فصول گرم ممکن است تا حدودی افزایش یابد زیرا بیشتر فعالان بخش ساخت و ساز این فصل را برای ساخت مسکن در نظر میگیرند. افزایش ساخت و ساز در فصل تابستان تقاضا برای نصب و اجرای داربست را نیز افزایش میدهد و برخی شرکت ها نیز تعرفه های بیشتری را نیز اعمال میکنند. برای نصب و اجرای داربست با بهترین تعرفه با داربست دلتا تماس حاصل نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :