نصب داربست

از جمله شرکت های معتبری که در زمینه  اجاره و نصب داربست فعالیت خود را آغاز نمود و تا کنون نیز توانسته با اجرای داربست در کوتاه ترین زمان و همچنین تعرفه های بسیار مناسب بر رضایت مندی کارفرما و مشتریان خود بیفزاید.

داربست  ها برای دسترسی به ارتفاع همواره یکی از بهترین گزینه ها و ابزار ها محسوب میشوند. داربست ها در ساختمان سازی مورد استفاده فراوانی دارند و همانطور که میدانید در اجرای نما از تنها گزینه ها برای دسترسی به ارتفاع محسوب میگردند. اما این تنها کاربرد داربست محسوب نمیشود و کاربرد های بیشتری نیز دارند که میتوان به ایجاد سازه های موقت برای برپایی نمایشگاه ها و یا اجرای بیلبوردهای تبلیغاتی اشاره نمود. اما در هر صورت بیشترین میزان استفاده از داربست در ساختمان سازی میباشد. داربست ها به صورت اجاره ای و موقت در اختیار کارفرما قرار میگیرند و بعد از اتمام پروژه  جمع آوری شده و مجددا در پروژه دیگری مورد استفاده قرار میگیرند. داربست ها بعد از اینکه توسط کارفرما اجاره شدند باید نصب شوند که این نصب نیز خود کاری به مراتب دشوار محسوب میشود. در نصب داربست باید از افرادی کمک گرفته شود که از تخصص و تجربه در این زمینه برخوردار هستند. براینصب داربستباید از چندین نصاب کمک گرفته شود و اینگونه نیست که تنها یک  نفر به تنهایی بتواند روند نصب و اجرای داربست را  انجام دهد.

نصب داربست

نصب داربست را به شرکت های معتبر بسپارید

همانطور که گفته شد نصب داربست به صورت انفرادی امکان پذیر نیست پس باید آنرا به یک مجموعه که در قالب شرکت فعالیت میکنند واگذار نمایید. در حال حاضر و در کشور ما مجموعه افرادی در قالب و زیر نظر یک شرکت فعالیت میکنند که با انتخاب آنها به راحتی میتوانید داربست های مورد نیاز خود را در مکان مد نظر نصب و اجرا نمایید. اما با وجود اینکه شرکت های متعددی در زمینه اجرای داربست فعالیت میکنند نمیتوان هر شرکتی را بدین منظور انتخاب نمود زیرا برخی شرکت ها از اعتبار کافی و لازم برای اجرا و نصب مناسب نیستند و به راحتی نباید به آنها اطمینان کنید. بهتر است با بررسی هایی که  انجام میدهید نصب و اجرای آنرا به یک شرکت معتبر واگذار نمایید.  اما منظور از شرکت های معتبر چیست؟ منظور از شرکت های معتبر در واقع شرکت هایی هستند که مجوزهای لازم برای فعالیت را دریافت کرده اند. اجرای داربست زیر  نظر شرکت های معتبر باعث میشود تا مزیت هایی برای شما ایجاد گردد که یکی از این مزیت ها اجرای داربست در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. زمانی که شما نصب داربست را به یک شرکت معتبر واگذار میکنید در واقع اطمینان خواهید داشت که هیچگونه کم کاری در روند نصب صورت نخواهد گرفت و در تاریخ مقرر و تعیین شده تمامی داربست های مورد نیاز شما در مکان تعیین شده نصب میشوند.

نصب داربست

شرکت ها تعرفه نصب داربست را بر چه اساس تعیین میکنند؟

شرکت هایی که در زمینه نصب داربست فعالیت میکنند هر یک تعرفه هایی را برای نصب تعیین میکنند که البته این تعرفه ها متناسب و بر اساس عوامل گوناگونی تعیین میشوند. یکی از عواملی که بر روی تعرفه نصب داربست تاثیر گذار است و شرکت ها همواره برای ارائه خدمات نصب آنرا لحاظ میکنند حجم و ابعاد کاری است که کارفرما  مد نظر دارد. حجم و ابعاد کار هر چه بیشتر میشود شرکت نیز باید پرسنل بیشتری را برای ارائه خدمات نصب در نظر بگیرد  و البته تجهیزات و ماشین آلات زیادی برای نصب و جتی حمل داربست ها مورد استفاده قرار بگیرند که در مجموع بر روی تعرفه ها تاثیر گذار هستند و میتوانند  منجر به افزایش هزینه شوند. شرایط میتواند  تعیین کننده تعرفه اجرای داربست باشد. در برخی از شرایط میزان خوردگی داربست ها ممکن است نسبت به شرایط عادی افزایش یابد و اسیب ببینند که شرکت ها بر اساس این شرایط تعرفه اجرای داربست را متفاوت در نظر گرفته و تعیین میکنند. مجاورت در محیط های اسیدی و قلیایی و همچنین مجاورت دائمی داربست ها با آب و رطوبت میتواند در فرسایش آنها تاثیر گذار باشد و آسیب  بیشتری را به نسبت یک شرایط عادی و معمول وارد آورد پس شرکت ها به طبع تعرفه ها را افزایش خواهند داد.  از جمله شرکت هایی که امکان نصب داربست با بهترین تعرفه را برای کارفرما در نظر گرفته است شرکت داربست دلتا میباشد.

نصب داربست در کوتاه ترین زمان

کارفرما همواره بدنبال شرکت ها و مجموعه هایی برای نصب داربست‌ میباشد که زمان نصب را تا حد زیادی برای آنها کاهش دهد. نصب داربست در کوتاه ترین زمان میتواند روند اجرای پروژه را که میتواند یک پروژه ساختمانی باشد و یا  هر پروژه دیگری تا حد زیادی تسریع کند. برای بسیاری از کارفرمایان  زمان اهمیت بسیار زیادی دارد و تمایل دارند تا  پروژه در زمان کوتاهی به اتمام برسد. نصب داربست در کوتاه ترین زمان توسط شرکت داربست دلتا انجام میشود و به راحتی میتوانید داربست های مد نظر برای پروژه های خود را در سربع ترین زمان ممکن اجرا نمایید.

شرکت دلتا داربست کادری مجرب را  برای انجام خدمات نصب داربست در اختیار گرفته است که با تجهیزات کامل امکات نصب  در کوتاه ترین زمان ممکن را فراهم آورده اند. با انتخاب شرکت داربست دلتا نه  تنها در کوتاه ترین زمان از خدمات نصب داربست بهره مند خواهید شد بلکه  با تعرفه های بسیار کمتری نیز میتوانید نسبت به دریافت خدمات اقدام نمایید. شرکت داربست دلتا از شرکت های کاملا موفق در زمینه ارائه خدمات نصب دابست میباشد که پروژه های زیاد و بزرگی را تا کنون به انجام رسانده است و  به خوبی با توجه به نمونه کارهای فراوان میتواند اطمینان کافی و لازم از اعتبار شرکت را به کارفرما بدهد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :