چهارپایه متحرک

برای خرید ، اجاره و ساخت چهارپایه متحرک‌ با مناسب ترین تعرفه باید با شرکت داربست دلتا تماس حاصل نمایید. شرکت داربست دلتا بصورت تخصصی در زمینه اجاره و اجرای داربست فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر نیز جزو شرکت های بسیار معتبر در این زمینه شناخته میشود.

چهار پایه ها نقش بسیار مهمی در دسترسی به ارتفاع دارند و میتوان از طریق آنها بدون اینکه نیازی به پلکان های ثابت وجود داشته باشد از پایین ترین نقطه به بالاترین نقطه دسترسی پیدا کرد. اما چهار پایه ها به انواع گوناگونی تقسیم بندی میشوند که میتوان به چهارپایه متحرک اشاره نمود که از چهارپایه های بسیار پر کاربرد در سوله ها و صنایع محسوب میشوند و میتوانند با ارتفاع بسیار زیاد خود امکان دسترسی به بالاترین نقطه برای انجام کارهای گوناگون را فراهم آورند. در ساخت چهارپایه متحرک از لوله های فلزی داربستی مخصوص نیز استفاده میشود که این اجزا به کمک نصاب در کنار یکدیگر قرار گرفته و محکم میشوند. در ساخت چهارپایه متحرک اتصالات نیز نقش مهمی دارند و هر یک از اجزا را بصورت ثابت و محکم در کنار یکدیگر نگاه میدارند.

چهارپایه متحرک

خرید و اجاره چهارپایه متحرک

امکان خرید واجاره چهارپایه متحرک توسط شرکت ها و شرکت داربست دلتا فراهم شده است که کارفرما نیز با توجه به نیاز خود میتواند نسبت به خرید و همچنین اجاره  اقدام نماید. خرید چهارپایه متحرک توسط کارفرما و افرادی انجام میشود که قصد دارند به صورت دائم از آنها استفاده نمایند و به چشم یک سازه موقت به آن نگاه نمیکنند.

اما اجاره چهارپایه متحرک نیز  در مواقعی انجام میشود که تنها به عنوان یک سازه موقت مورد استفاده قرار میگیرد. برای اجاره چهارپایه متحرک باید به فضایی که قصد چهارپایه را در آن دارید توجه داشته باشید زیرا ارتفاع این نوع چهارپایه ها بر اساس ارتفاع مکانی که قصد استفاد از آنرا دارید متفاوت میباشد. شرکت بر اساس مکان مورد نظر ارتفاع متفاوتی را برای ساخت چهارپایه متحرک در نظر خواهد گرفت.

برای اجاره چهارپایه متحرک با بهترین تعرفه و همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن با کارشناسان داربست دلتا تماس حاصل نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :